Kariyer günleri kapsamında Turunç Otel grubunu ağırladık.

25 Kasım 2022 Cuma 15:46 tarihinde eklendi | 206 defa okundu
Yalvaç Meslek Yüksekokulu kariyer günleri kapsamında TURUNÇ OTEL grubunu ağırladı.
 
Etkinliğin ilk gününde Turunç Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Ayrancıoğlu ve yöneticiler Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Çatal’a ziyarette bulundu. Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette turizm sektörü, Turunç Otelleri ve üniversitemiz arasında yürütülecek iş birlikleri üzerine istişarelerde bulunuldu. Ziyaret sırasında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Öztürk, Yalvaç Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr.  Mualla Birgül Huban, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Mehmet Yılmazer, Öğr. Gör. Halit Toptaş ve Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Arif Çetin görüşmelerde yer aldı.
 
Etkinliğin ikinci gününde Yalvaç Meslek Yüksekokulu konferans salonunda Turunç Otelleri İnsan Kaynakları Müdürü  Engin Işık tarafından tesisler hakkında sunum yapılırken, departman yöneticileri Nuray İnce, Orhan Günal, Hüseyin Günaydın ve Çetin Başak kendi departmanlarında uyguladıkları iş modelleri hakkında öğrencilerimize bilgiler aktardı.
 
Etkinliğin üçüncü gününde ise departman müdürleri ve öğrencilerimiz arasında iş yeri eğitimi için mülakatlar gerçekleştirildi.
 
Değerli katılımcılara, öğrencilerimize verdikleri desteklerden ve üniversitemizle birlikte yaptıkları iş birliklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
 
 
 
 

                                        

GENEL BİLGİ VE FORMLAR

 

► Akademik Takvim


► Akademik İş Planı


Programlara Göre Ders Programı


► Staj Faaliyet Raporu


► Staj İşlemleri


► Staj Yönergesi


► İşe Giriş Bildirgesi


► İlişik Kesme Formu


 
 
#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

 

T.C. Meteoroloji Genel Müdürlüğü

Yalvaç 5 Günlük Hava Tahmin Raporu

 

ISPARTA