20 Haziran 2021 Pazar

ISUBÜ Yalvaç MYO Aşçılık Bölümü öğrencisi Serhat Doğramacı, Masterchef Yarışması’nda şampiyonluğa yürüyor

31 Aralık 2020 Perşembe 22:09 tarihinde eklendi | 545 defa okundu

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Yalvaç Meslek Yüksekokulu Aşçılık Bölümü öğrencisi Serhat Doğramacı, bir ulusal televizyon kanalında yayımlanan ve aşçılık alanının en popüler yarışması haline gelen Masterchef’te finale kalma başarısını gösterdi.

Yarışma formatı içerisinde, yarışmanın başından bu yanaki bütün elemelerden başarıyla çıkan öğrencimiz Serhat Doğramacı, üç yarışmacının şampiyonluk için mücadele edeceği finallerde yarışma hakkını elde etti.

Yarışmanın en popüler isimlerinden biri olan öğrencimiz Doğramacı’yı kutluyor, şampiyonlukla üniversitemizin ismini Türkiye’ye daha güçlü duyuracağına inanıyor ve başarılar diliyoruz.

SERHAT DOĞRAMACI’NIN ÖĞRENCİLİKTEKİ YARIŞMA BAŞARILARI

Yalvaç MYO Aşçılık Bölümü öğrencisi Serhat Doğramacı’nın mesleki başarısı öğrencilik dönemindeki yarışmalarda da kendisini göstermişti.

Serhat Doğramacı’nın okulumuz adına katıldığı biri uluslararası biri ulusal iki yarışmada elde ettiği şampiyonluklar ve başarılar, bugünkü başarısının da işaretleri olmuştu.

Yalvaç MYO Aşçılık Bölümü öğrencisi Doğramacı, 14. Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivali "Üniversiteler Düzeyi"nde, Makarna Kategorisi'nde altın madalya, Ana Yemek Kategorisi'nde gümüş madalya, Balık Kategorisi'nde ise bronz madalya kazanmıştı.

Öğrencimiz Doğramacı, Fethiye'de gerçekleştirilen bir ulusal aşçılık yarışmasında da makarna dalında altın, ana yemek ve tatlı dalında bronz olmak üzere toplamda üç madalya kazanmıştı.

Doğramacı’nın söz konusu başarı haberlerini aşağıdaki linklerden okuyabilirsiniz:

https://yalvacmyo.isparta.edu.tr/tr/haber/ascilik-programi-ikinci-sinif-ogrencimiz-yarismada-uc-madalya-kazandi-25707h.html

https://yalvacmyo.isparta.edu.tr/tr/haber/ascilik-programi-ogrencilerinin-basarisi-14744h.html

 

                                        

 

T.C. Meteoroloji Genel Müdürlüğü

Yalvaç 5 Günlük Hava Tahmin Raporu

 

ISPARTA

 

Öğrencilerimiz İçin Hızlı Erişim


► Akademik Takvim


Programlara Göre Ders Programı


► Staj Yönergesi (Yeni yönerge ilan edilecek)


► İşe Giriş Bildirgesi


► İlişik Kesme Formu


 
 
#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }