29 Mayıs 2020 Cuma

Aşçılık Eğitim Kampı Düzenliyoruz

07 Ocak 2019 Pazartesi 10:36 tarihinde eklendi | 319 defa okundu

Antalya Aşçılar ve Pastacılar Derneği tarafından Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Yalvaç Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı için 19-23 Ocak 2019 tarihleri arasında 5 günlük bir eğitim kampı düzenlenecek.

5 gün süreyle öğrencilere turizm sektörünün Aşçılık Mesleğinde en çok ihtiyaç duyulan alanlarında uygulamalı eğitim yapılacak.

Aynı zamanda her gün bir konuda alanında uzman isimlerin yer aldığı seminerler de gerçekleştirilecek. 25 öğrencinin katılacağı eğitimde konaklama ve eğitimin tüm maliyeti Antalya Aşçılar ve Pastacılar Derneği tarafından karşılayacak.

Öğretim Görevlisi İpek Ünal tarafından organize edilen bu eğitimin hem uzun soluklu olması, hem de Manavgat’ta planlanmasından dolayı öğrencilerimiz için iyi bir tecrübe olacak. Öğrencilere okul ortamı dışında farklı bir mutfakta uygulama yapabilme imkanı sağlanmış olacaktır. Kampın Eğitim öğretim dönemi dışında yarıyıl tatilinde planlanması açısından Türkiye’de bir ilk olduğunu söyleyebiliriz. Kısa olan yarı yıl tatillerinde zamanlarını, enerjilerini bu eğitim için kullanacak olan öğrencilerimiz, hocalarımız ve şeflerimiz açısından büyük bir fedakarlık içeriyor. Ayrıca Antalya Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Mehmet Özen’e eğitime ve Yalvaç Meslek Yüksek Okuluna verdikleri bu destekten dolayı teşekkür ederiz.

                                        

 

T.C. Meteoroloji Genel Müdürlüğü

Yalvaç 5 Günlük Hava Tahmin Raporu

 

ISPARTA

 

Öğrencilerimiz İçin Hızlı Erişim


► Akademik Takvim


Programlara Göre Ders Programı


► Staj Yönergesi (Yeni yönerge ilan edilecek)


► İşe Giriş Bildirgesi


► İlişik Kesme Formu


 
 
#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }